4 טיפים שיעזרו לכם באופטימיזציה של החשבון Amazon - Kiara Fintech

4 טיפים שיעזרו לכם באופטימיזציה של החשבון Amazon

מוכרים רבים באמאזון ידועים שצריך להקדיש זמן לבניית החנות ובעיקר לתיאור ותמונות המוצרים, אך לא כולם מבינים שאופטימיזציה אמיתית של חנות טובה באמאזון מתחילה עד מהיסוד. כדי להצליח להשיג דירוג גבוה ולשמור עליו באופן שיבטיח לכם תוצאות טובות לאורך זמן, הנה ארבעה טיפים שיעזרו לכם לעשות אופטימיזציה איכותית בחשבון שלכם:

מצאו את דרככם ל-Buy Box – כמעט ה-כ-ל נמכר רק שם

אם תהיתם לעצמכם כמה אנשים, בדיוק כמוכם, מוצאים את עצמם רוכשים באמאזון רק מחלון ה-Buy Box בראש הדף? התשובה לפי מחקרים מקיפים שבוצעו בנתונים היא כמעט 80% מכלל המכירות בפלטפורמה, ולכן אם אתם לא שם, אתם באמת כמעט ולא קיימים. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדאוג למצוא את דרככם להופיע בתוך ה-Buy Box תוך שמירה על טרנדים שנקבעים ברמת הפלטפורמה, כלומר להיות עם היד על הדופק ולדעת לבצע שינויים במלאי או בתמחור שלכם ככל שצריך כדי להופיע היכן שצריך להופיע כדי למכור באמת. לא יודעים מה צריך לעשות כדי להגיע ליעד? ישנם לא מעט מדריכים ברשת המלאים בדרכים לעשות את זה ואפילו יותר מהר ממה שחשבתם.

בחרו בתוכנית התשלום הנכונה בהתאם להיקף המכירות הצפוי – מתכננים לחיסכון

אמאזון, כמו פלטפורמות מכירה אחרות ברשת, מציעה למוכרים מגוון אפשרויות תשלום שונות שההבדל ביניהן נעוץ בדרך כלל בכמות המכירות הצפויה לכל מוכר. בעוד מוכרים חדשים עשויים לבחור באפשרות של לשלם מעט יותר בעבור כל פריט שנמכר במקום לשלם תשלום חודשי גבוה יותר, מי שמצפה למכור יותר יבחר לעבור כנראה לתוכנית התשלום המקצועית שמאפשרת לשלם סכומים אחידים מראש אשר יהיו משתלמים יותר למוכר כאשר כמות המכירות תגדל. חשוב לבחור את מה שמתאים לכם, לכל הפחות בשלב ההקמה והתפעול הראשוני של המכירות המקוונות בכדי לחסוך בעלויות מיותרות או לחלופין לדעת לעשות את ההשקעה הנחוצה בזמן, כדי שזו חסוך לכם מקסימום כסף לאורך הדרך.

שקלו התרחבות מהירה באמצעות הקדמת תשלומים והלוואת כנגד מכירות קיימות

בעלי עסק שמתחילים את דרכם להצלחה והנם בעלי מערכי מכירה שכבר פועלים בהיקף כזה או אחר, יכולים לשקול שימוש בכלים פיננסיים כמו הלוואות הון חוזר כנגד מכירות קיימות או הקדמה של תשלומים כנגד עסקאות שכבר בוצעו בפלטפורמות מכירה כמו אמאזון למשל. בתצורה זו, התרחבות העסק שלכם יכולה להיות הרבה יותר מהירה ממה שחלמתם בלי לפתוח מסגרת אשראי של הלוואה או לעשות שימוש בכסף שאינו שייך לכם הלכה למעשה, מה שיזניק אתכם ואת העסק שלכם לשלב הבא ויאפשר לכם לעבור מיד ממצב של הצלחה מצומצמת לגריפה של כל הקופה.

שמרו על קשרי לקוח מצוינים כדי לגרוף המלצות – הדירוג יעשה או יהרוג אתכם

קשרי לקוח והמלצות גולשים, בעיקר אלו שמלוות בתגובות ואשר נעשו לאחר רכישה מאושרת בפועל מהמוכר המדובר, הן מרכיב חיוני בדירוג שלכם ואולי זה אשר ישפיע ביותר עליו אשר הנו פתוח להשפעה מלאה שלכם. אם תשמרו על קשרי לקוח טובים ותקפידו לדבר עם כל הלקוחות שלכם בזמן, לעדכן אותם בגין כל עיכוב ולהיות זמינים להם לכל שאלה או בקשה במסגרת זמן נרחבת ככל האפשר, סביר מאד שתראו את עצמם טסים ועוקפים מוכרים רבים אחרים הממוקדים רק בשורה התחתונה של הרווח המיידי שלהם. בטווח הארוך, רק מוכר בעל המלצות רבות ודירוגי גולשים מפורטים יוכל להגיע להיקף מכירות רציני של עסק מכובד דרך הפלטפורמה של אמאזון.