עוזרים לך למכור יותר.

מכירות באינטרנט הן לא מה שהיו פעם, כיוון שמעמדן וחשיבותן, לא רק עבור התאגידים הגדולים אלא בעיקר עבור בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, עלה והתחזק משמעותית. היום, כדי להצליח לייצר מחזור מכירות נאה ותזרים קבוע של הכנסות ללא עיכובים או תלות באתרי מכירות בין-לאומיים, כל בעל עסק צריך שיהיה מערך מכירות אינטרנטי מוצלח, ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מי אנחנו

קיארה פינטק מבית "ערך פיננסים" (EFNC.TA) וחברת "נלה דיגיטל" (NALA.TA) הנסחרות בבורסה בת"א, קיארה נוסדה בשנת 2021 על מנת לעזור לבעלי מערכי מכירות מקוונים מתחילים או וותיקים – לממן ולהגדיל את הפעילות העסקית שלהם, באמצעות הקדמת תשלומים והלוואות עסקיות לטווח קצר. השירותים שאנו מציעים מיועדים לסייע לצמיחה אורגנית מהירה של כל מערך מכירות דיגיטלי. בשוק כה פורה אך במקביל גם כה תחרותי, מרבית בעלי העסקים הקטנים והבינוניים זקוקים לסיוע פיננסי מסוגים שונים, לשם כך הקמנו את קיארה.

מה אנחנו מציעים?

אנו בקיארה פינטק מתמחים בהצעת הלוואות בשיעורים תחרותיים למוכרים מקוונים, תוך שימוש בפרמטרים המותאמים לעולמות האון-ליין בכלל והמכירות בפרט. בעזרת בחינה אישית ופרטנית שאנו מבצעים למספר פרמטרים הרלוונטיים לעולם המסחר על מנת לקבוע את גובה ההלוואה המאושרת והריבית, אנו יכולים להציע ללקוחותינו הצעות שהנן לא רק תחרותיות, אלא לעיתים אפילו בלעדיות, במקרה של לקוחות שעד כה לא היו יכולים להשיג גישה להלוואות מסוג זה עד היום.

הבחינה הפרטנית שלנו כוללת עיסוק בערך המותג, שווי מערך המכירות מבחינת הכנסות חודשיות והפוטנציאל העתידי שלו, שיעורי החזרות, מלאי ושאר נתונים שעוזרים לנו להפיק עבורכם תמונה מלאה של הדרך שלכם לשלב הבא בעולם העסקים, לשרטט לכם מפת דרכים ולקחת אתכם יד ביד דרך תהליך הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה.

פתרונות המימון שאנו מספקים ללקוחותינו מספקים דרך מהירה ונגישה יותר להתרחב בעולם העסקים והמכירות המקוונות לעומת ניסיון להצליח לייצר הכנסה קבועה ויציבה בפלטפורמות חיצוניות כמו Amazon שגוזרות נתח מכובד מכל מכירה ועשויות במקרים רבים ליצור עיכובים ודחיות עם התשלום. בדרך זו, כל בעל עסק מקבל עצמאות ויכולת ניהול מלאה של מערך המכירות שלו לא רק בהווה אלא גם בעתיד, בדרך להתרחבות מוצלחת והגדלת הרווחים בזירת המכירות המקוונות.

פה בשביל העסק שלך.

חברו את חשבון המסחר האלקטרוני שלכם, וקבלו הצעה להלוואה מותאמת להגדלת העסק שלכם עוד היום *.

*בכפוף לעמידה בתנאים.

אל תחכו שבועיים לתשלומים מפלטפורמות המסחר, התקדמו לקיארה ותוכלו לקבלת תשלומים מוקדמים בהתאם למכירות שלכם.

אל תתנו לתזרים המזומנים השוטף, ומגבלות הפיננסים שלכם לעצור אתכם מלהגדיל את העסק שלכם. 

רוצה להקפיץ את העסק שלך קדימה?