שפרו את תזרים המזומנים בעזרת Amazon FBA - Kiara Fintech

שפרו את תזרים המזומנים בעזרת Amazon FBA

שילוב של השירותים "Amazon FBA reimbursements" (החזר מזומנים) ביחד עם KIARA יכול לעזור לכם להימנע מבעיות של תזרים מזומנים! כך תוכלו להצמיח את עסק ה Amazon FBA שלכם בצורה מהירה וטובה יותר!

אחד מהדברים הכי חשובים שנחוצים לנו כדי להגדיל את העסק שלנו באמאזון הוא תזרים מזומנים. כאשר אין לנו תזרים המזומנים הנחוץ בצורה נזילה, העסק שלנו לא יוכל להתקדם כפי שנרצה ובמהירות הפוטנציאלית. לצערנו, אחת מהבעיות הנפוצות ביותר שגורמת לעיכוב בצמיחת העסק היא תזרים המזומנים שגוררת אחריה הפחתה משמעותית מהסיכוי לרווח ומסכנת את העתיד של העסק.

לכן אנחנו ננסה לפרט איך ניתן להגדיל את הרווחים בעזרת החזר הוצאות ותשלומים מואצים.

אז מה הוא תזרים מזומנים?

בין אם העסק קיים במשך שניים או ממש רק יומיים, כאשר אנו מנהלים עסק באמאזון או כל עסק בכלל כדאי שנבין ונדע לאן הולך הכסף? חשוב שנדע מה אנו מכניסים ומה אנחנו מוציאים וכמה בכלל יש לנו מהדבר שכל העניין כאן בכלל סובב סביבו, כסף!

תזרים מזומנים הוא דבר הכרחי שלא ניתן לקדם את העסק בלעדיו. כדי לקדם את עסק האמאזון שלנו אנחנו חייבים להתנהל עם כסף נזיל כדי לשלם לספקים, עמלות משלוח ומנגד להכניס את הכסף שאנו מרוויחים.

בכדי שעסק יהיה רווחי, לרוב הוא יהיה בנוי על מודל עסקי כלשהו קבוע מראש. משום שלרוב אנשים שהחליטו לפתוח את העסק הראשון שלהם באמאזון יעשו זאת כדי להרוויח כסף נוסף כהשלמת הכנסה, לרוב לא יגיעו עם כיסים עמוקים מראש ויהיו חייבים להרוויח כסף כדי למנף את העסק הלאה. כלומר ישתמשו בכסף שהם מרוויחים בשביל להרוויח עוד, ובכך לצמצם את הכסף ש

יוצא מהכיס הפרטי בתקווה להגיע למצב שהעסק כבר יכול לממן את עצמו ואותנו. 

Amazon FBA Reimbursements (החזר הוצאות)

בזמן שהמוצרים שאנו מוכרים נמצאים במחסנים של אמאזון, מוצרינו עלולים להיאבד, להנזק, להתרסק, או שאתם אפילו עלולים לשלם שלא לצורך ביותר מיסים לאמאזון. מקרים אלה נקראים ״סתירות״ ועל מנת לקבל את כספכם בחזרה עליכם להגיש טופס לאמאזון ולדרוש ״החזר הוצאות״.

בעוד ש״סתירות״ הם דבר רגיל ושגרתי באמאזון, לצערנו חלק גדול מן המוכרים כלל לא מודעים לזכאותם לקבל את כספם חזרה או שפשוט אינם יודעים לבצע את התהליך ולכן זכאים לכסף ולא מנצלים זאת. הכסף נשאר ״על השולחן״ ובכך מפספסים הזדמנויות רבות להשתמש בכסף בכדי למנף את העסק בצורה מיטבית.

Accelerated Payouts (תשלומים מואצים)

בכדי למכור באמאזון העסקים מחוייבים להסכים לתנאי התשלום של אמאזון.

לאמאזון יש דרך קבועה שבה הוא משלם לעסקים. כאשר עסק מוכר פריט בחנות, יכולים לעבור בין 14 ל19 ימי עסקים עד שיקבל את הכסף על העסקה.

לשם כך קמו חברות כמו KIARA שתפקידן הוא לעזור לך לשמור על תזרים מזומן רציף בהסתמך על הכסף העתידי ממכירות באמאזון. כדי לשכור את שירותי החברה אין צורך לחתום על שום צ׳ק. תשלומים מואצים הם תשלומים שמקבלים מ-KIARA בתמורה לתשלום מתוך הכסף שהעסק עתיד לקבל. ובכך, העסק יכול לשמור על תזרים רציף בכדי לשלם לספקים ולהזמין כבר סחורה חדשה למכירה.

לסיכום

דמיינו שאתם יכולים לקבל את הכסף שלכם בסמוך למכירת המוצר. כולל שבתות וחגים! רק בהסתמך על כסף שכבר שלכם. מבלי להוציא שקל מהכיס הפרטי! קיארה עוזרת לכם למנף את העסק, ולשפר את תזרים המזומנים.