הקדמת תשלומים בפלטפורמות מכירה מקוונות

במקום לחכות לכסף שצפוי להגיע ממכירות שכבר התבצעו, אצלנו תוכלו לקבל הקדמה של תשלומים כנגד עסקאות שבוצעו ב-Shopify, Amazon ושאר פלטפורמות ברשת.

איך הקדמת תשלומים תקדם אותך?

תשלומים שהעסק שלכם צפוי לקבל דרך פלטפורמות מכירה מקוונות ובעיקר דרך אתרים בין לאומיים עלולים להתעכב לא רק עקב גורמים לא צפויים אלא בעיקר בשל גורמים שגרתיים הכרוכים בתפעול של מנגנוני ענק של תשלום, מכירה, מסירה ותשלום בהיקף של מאות מיליארדי דולרים בשנה. במקום לחכות לכסף שיגיע ולסבול מההפרש על חשבונכם, אצלנו תוכלו ליהנות מדרך חדשה בה כל התשלומים היומיים שלכם יתקבלו אצלכם כבר למחרת.

אם יש לכם פלטפורמת מכירות מקוונת פועלת, יציבה ורווחית, כזו שצריכה להתנהל עם שולי רווח מספקים ותקציב התפתחות כבר מתחילת הדרך כדי להגיע להצלחה בעולם המכירות ברשת, כדאי שתכירו את האפשרות החדשה שלכם. אצלנו בקיארה פינטק תוכלו לקבל פתרון מימון מידי ומותאם אישית לצרכים שלכם, על בסיס עסקאות ומכירות שביצעתם בפועל אך עדיין לא קיבלתם בגינם את התשלום, בצורה שתאפשר לכם לשפר משמעותית את יכולת ההתנהלות העסקית והתקצוב העתידי של העסק שלכם, לכל אורך תהליך ההתרחבות שלו בדרך להצלחה. בדרך שלנו, בה אנו צועדים איתכם יד ביד מהשיחה הראשונה ועד לגמר תהליך הפיתוח העסקי, תוכלו להנות משילוב מושלם בין מומחיות בעולם ההלוואות למוכרים מקוונים לבין וגישה פיננסית ייחודית לפתרונות מימון והלוואה במגוון אפיקים, שיאפשר לכם ליהנות משקט נפשי תוך כדי שהעסק שלכם מזנק קדימה.

הקדמת תשלומים מידית על בסיס מכירות קיימות

פתרונות המימון המגוונים שלקוחותינו נהנים מהם, כוללים לא רק מגוון אפיקים של הלוואות מיידיות על בסיס היקף מכירות קיים, אלא גם אפשרות של הקדמת תשלומים על בסיס יומי כנגד עסקאות שבוצעו ב-Shopify, Amazon ושאר פלטפורמות מכירה מקוונות. במקום לנתח דו"חות הכנסות והוצאות כדי לנסות לגייס קרדיט להלוואה, בעלי עסקים רבים כבר בוחרים לעשות את זה אחרת ולהסתמך על ייעול מערך המכירות הקיים שלהם. הדרך הכי חכמה לעשות את זה, בה אנחנו נלווה אתכם מהרגע הראשון ועד שתהיו מרוצים, היא לדאוג שכל התשלומים שמגיעים לכם אכן יגיעו אליכם, בלי עיכובים שעלולים לפגוע בתכנון לטווח הארוך.

הקדמת תשלומים כנגד עסקאות שבוצעו – איך זה יכול לקדם את העסק שלכם?

לאורך מרבית שלבי חיים הראשוניים של העסק שלכם, כמו במקרה של מרבית העסקים הגדולים והקטנים כאחד, אחד הדברים החיוניים ביותר להתנהלות השוטפת התקינה של העסק שלכם ובעיקר שלכם בתור בעלי העסק, הוא תזרים מזומנים קבוע, יציב וחסר צניחות לא צפויות. ייצור של תזרים שכזה, כאשר במקרים רבים המכירות המקוונות של העסק מתבצעות לא מעט דרך פלטפורמות בין לאומיות שדרכן הכסף לא מגיע אפילו באותו החודש, הוא בלתי אפשרי, אלא אם כן חושבים אחרת ועושים את זה חכם יותר.

הדרך שלנו מאפשרת לכם כבעלי עסקים בעלי מחזור מכירות קיים ופעיל, לטייב את ניצול מחזור ההכנסות שלכם כבסיס להתרחבות מידית, מבלי לקחת סיכונים הכרוכים בהלוואות או לעשות שימוש במכשירים פיננסיים מסובכים. בעזרת תוכנית הקדמת תשלומים כנגד עסקאות שבוצעו בפלטפורמות המכירה המקוונות שלכם, תוכלו ליהנות מכל הרווחים שלכם כבר עכשיו, לתכנן את ההוצאות העתידיות שלכם בצורה טובה יותר ולהתפתח בדרך הנכונה להצלחה העסקית שלכם.

אצלנו בקיארה פינטק, תוכלו ליהנות משירות הקדמת תשלומים, הלוואות הון חוזר על בסיס מכירות מקוונות ומגוון אפיקים נוספים שיסייעו לכם לסלול את הדרך האישית שלכם להרחבת העסק והגדלת מערך המכירות שלכם בצורה הטובה ביותר.

רוצה להקפיץ את העסק שלך קדימה?